O nas

 

Parking Polonia jest parkingiem który zajmuje się kompleksową obsługą klienta podczas jego wyjazdu na wakacje, podróż służbową lub po prostu odwiedziny u znajomych. Posiadamy plac, który jest przygotowany od podstaw pod postój samochodów. Jest utwardzony na całej powierzchni, ogrodzony, monitorowany, ubezpieczony, a do tego dozorowany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 

Warto wspomnieć o doskonałej lokalizacji. Znajdujemy się zaledwie 500 metrów od lotniska Katowice w Pyrzowicach w miejscu do którego nie będziesz miał problemu dotrzeć. Ważną sprawą jest że ta odległość jest prawdziwa. Większość parkingów zaznacza że jest 300 metrów od lotniska, a w rzeczywistości jest to powyżej 1 km. Nie będziesz musiał błądzić po okolicy zastanawiając się czy to jest dom prywatny, gospodarstwo czy parking. Jedyną rzeczą jaką będziesz musiał zrobić jest tylko dojechanie do Nas. Pomożemy Ci ustawić pojazd, przeładować bagaż oraz odwieziemy Cię za darmo pod sam terminal lotniska. Nasz parking nie posiada żadnych dodatkowych opłat lotniskowych co często zdarza się u konkurencji. U nas nie doświadczysz zdziwienia kiedy po przyjeździe osoba obsługująca Cię zacznie naliczać dodatkowe opłaty. Po przylocie z podróży wykonujesz jeden krótki telefon, a obsługa parkingu w ciągu 3 minut odbiera Cię wprost pod twój samochód. W razie jakichkolwiek problemów z samochodem oferujemy pomoc. Posiadamy kable rozruchowe, prostownik, kompresor. Współpracujemy z myjnią samochodową co oznacza, że na specjalne życzenie klienta samochód może zostać kompleksowo umyty zarówno w środku jak i na zewnątrz.

 

Parking Polonia oferuje:

- 24-ro godzinny dozór przez 7 dni w tygodniu

- monitoring

- ubezpieczenie

- czujniki ruchu

- darmowy transfer na i z lotniska

- w pełni utwardzony, ogrodzony oraz oświetlony plac

- pomoc w uruchomieniu samochodu

- na życzenie klienta, możliwość skorzystania z myjni samochodowej

- miejsca garażowe

 

Wszystkich chętnych do pozostawienia pojazdu na naszym parkingu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz fanpage-u na facebook-u. Jesteś zainteresowany stałą współpracą? Zgłoś się do nas, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

 

TELEFON:
ADRES:
42-625 Pyrzowice
ul. Piłsudskiego 30

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.