Dlaczego my

 

Szanowni Państwo, prosimy o poświęcenie kilku minut na przeczytanie poniższego tekstu, który pomoże Wam wybrać parking i zachęci do rezerwacji miejsca właśnie u Nas. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kilka ważnych spraw.

 

W związku z dużą ilością parkingów wokół lotniska Katowice w Pyrzowicach warto przyjrzeć się kilku kwestią. Dla większości klientów głównym kryterium przy wyborze parkingu jest cena. Większość parkingów oferuje usługę w podobnej cenie. Jednak zdarzają się parkingi u których koszt postoju jest niższy. W związku z tym operator parkingu musi na czymś zaoszczędzić aby móc zaoferować usługę po zaniżonych kosztach.

 

Zdarzają się sytuacje kiedy klient, który dokonał rezerwacji na innym parkingu w momencie przyjazdu zostaje obciążony dodatkową opłatą za dowóz na lotnisko. U nas transfer na i z lotniska jest wliczony w cenę oraz odbywa się od razu po przyjeździe na parking. Jeżeli chodzi o odbiór klient w momencie, gdy jest gotowy do wyjścia z terminala wykonuję krótki telefon i nasze auto za ok. 3 minuty podjeżdża pod terminal. Ważną sprawą jest także fakt że przyjeżdżamy po Państwa i nie oczekujemy pod terminalem na innego klienta z tego samego lotu aż ten się odezwie co często trwa po 15-20 minut tylko od razu wracamy na parking i nie tracimy Państwa cennego czasu.

 

Kolejnym kryterium jest bezpieczeństwo. Warto spytać osobę obsługującą parking ubezpieczenie. O ile samochody pozostawione na parkingach są bezpieczne to w momencie, gdy zdarzą się rzeczy nie zależne od nas istotną sprawą jest, aby parking był ubezpieczone. Wiadomo, że nie ochroni one nas od skutków np. gradobicia jednak pomoże uniknąć wielu stresów w sytuacji gdy Państwa ubezpieczenie samochodu tego nie obejmuje. Nasz parking jest w pełni ubezpieczony od skutków warunków atmosferycznych, działań osób trzecich, pożaru itp. Parking jest w pełni utwardzony, oświetlony co pomaga w parkowaniu oraz przeładowywaniu bagażu nocą oraz monitorowany. Dodatkowo przez cały rok pełniony jest dozór pozostawionych samochodów.

 

Jeżeli chodzi o dodatkowe usługi w ofercie mamy także miejsca garażowe w których pojazd będzie chroniony od działania słońca, gradu oraz innych warunków atmosferycznych. Warto zastanowić się nad umyciem samochodu podczas postoju na parkingu. Często używamy swoich aut na co dzień i nie mamy czasu aby o nie odpowiednio zadbać. Po przylocie Państwa umyty samochód będzie czekać na parkingu. Koszt takiej usługi to 40 zł.

 

W skrócie parking Polonia oferuje:

- darmowy transfer na i z lotniska

- pełne ubezpieczenie parkingu

- 24-ro godzinny nadzór przez 365 dni w roku, dodatkowo parking jest monitorowany

- pomoc w uruchomieniu pojazdu ( kable rozruchowe, kompresor do pompowania kół itp.)

- możliwość umycia auta (koszt ok. 40zł)

- miejsca garażowe (przy wcześniejszej rezerwacji)

Czasami warto zainwestować te 5-10 zł więcej i być w pełni spokojnym o nas pojazd, który w końcu służy nam na co dzień i chcieliby Państwo odebrać go w stanie nienaruszonym. Mamy nadzieje że powyższy opis pomoże Państwu w wyborze najlepszego parkingu i mamy również nadzieje że będzie to właśnie parking Polonia.

 

 

W cenie postoju Parking Polonia oferuję Państwu:

- darmowy transfer na i z lotniska

- pełne ubezpieczenie pozostawionych nam pojazdów (duża część parkingów go nie ma lub mają najprostszą opcje, która w razie problemów nie pokrywa kosztów poniesionych strat)

 

 

TELEFON:
ADRES:
42-625 Pyrzowice
ul. Piłsudskiego 30

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.